Smart Charge

EV Charging​

הקמה וניהול עמדות טעינה לרכבים חשמליים

שירותי החברה

התקנת עמדת טעינה בבניין משותף

התקנת עמדת טעינה בבניין משותף

אזרחים רבים רכשו כבר מכוניות הפועלות על חשמל ולכן קיים צורך שיהיו בבניינים המשותפים עמדותטעינה עבור ההטענה מעת לעת. יש עמדות הטענה במרחב הציבורי, ליד המשרד ובמקומות נוספים אך האופציה הנוחה ביותר היא להטעין את הרכב בחניון ליד הבית.

פריסת עמדות טעינה לרכב חשמלי

פריסת עמדות טעינה לרכב חשמלי

במסגרת ההיערכות לביצוע פריסת עמדות טעינה לרכב חשמלי במיקומים שונים, ליד בתים פרטיים, בחניונים שלבתים משותפים, ליד משרדים ובמרחב הציבורי, חברת השירות מקימה ופורסת על פי הצורך את תשתיות התקשורת והחשמל בהתאם לגודלו ולצורתו של השטח הקיים. 

התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית משותף

התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית משותף

הקידמה והרצון להפחית את זיהום האוויר בעולם ברחבי הארץ הובילו לכך שהחלו לייצר ולייבא רכבים חשמליים ואוטונומיים.המכירות המוגברות של הרכבים הללו, מצריכות היערכות מהירה של וועדי הבתים כדי להעניק מענה לבעלי הרכבים הללו אשר מתגוררים בבנייני המגורים. 

התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי

התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי

העולם צועד לכיוון שימוש רב היקף ברכבים החשמליים והאוטונומיים ולכן יש להיערך לכך ולהקים עמדות טעינה לרכבים חשמליים בכל מקום, כדי ליצור נגישות ונוחות מקסימלית עבור בעלי הרכבים הללו.ציבור הנהגים ברכבים חשמליים זקוק למעטפת מורכבת של התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי.

חברת EV Smart Charge

חברתנו מתמחה בהקמה, ניהול ותחזוקה של עמדות טעינה חשמליות בבניינים משותפים ופרטיים. 

אנו מספקים מערכת מתקדמת לניהול חכם ומסודר אשר עובדת בשקיפות מלאה מול הלקוח ומספקת את כל המשתמשי הטעינה בבניין. 

למה אנחנו?

Cgarge

אמינות

הינו דגש מרכזי בעקרונות החברה. מספקים מוצרים אמינים עם אחריות ושירות מקצועי ומלא.

אחריות מלאה

אנו בחברה דואגים לאחזקה ובדיקות תקופתיות לתשתיות החשמל והתקשורת הסלולארית בבניין.

התחייבות ועמידה בזמנים

אנו דואגים לעמוד בזמנים ובתשלומים בשביל לספק אנרגיה חשמלית זמינה לכל דייר אשר בבעלותו רכב חשמלי

Car Service

תמיכה טכנית

אנו מספקים איש מקצועי ומטעמנו על מנת לתת מענה הולם לפתרונות מגוונים

תחזוקת החשמל בבתים

אנו מבצעים גבייה קפדנית על צריכת החשמל ותחזוקתו באופן שוטף.

הקמת תשתיות

מספקים הקמת תשתיות חשמל איכותיות בשביל שלאר היווצר בלאי ושהכל יתוחזק כפי שמצופה.

קריאה לפעולה

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

כמויות הרכבים החשמליים אשר נעים כבר בכבישי ישראל מחייבים לבצע שורה של פעולות, כדי להקים עמדות לרכבים חשמליים בפריסה ארצית וכך לאפשר לנהגים לבצע את ההטענה במועד. 

התקנה של עמדות טעינה לרכבים חשמליים 

חברת שירות אשר מתמקצעת בנושא עמדות טעינה לרכבים חשמליים, מבצעת את ההיערכות הנדרשת במקומות רבים עבור מטרה זו. זה קורה בחניון של בתים פרטיים, בחניונים של בנייני מגורים, בנייני משרדים ובמרחב הפתוח. המטרה היא שכל בעל רכב ימצא את מיקום ההטענה שהוא הנוח ביותר עבורו ונמצא בסמוך למקום מגוריו, ליד המשרד, או בדרכו בתחנות ייעודיות לכך בכבישים השונים ברחבי הארץ.

התשתיות הקיימות בכל המקומות הללו אינן מתאימות להתקנה של עמדות טעינה לרכבים חשמליים ולכן יש לבצע את כל ההיערכות הנדרשת לכך באופן מיומן ומאסיבי. עמדות מתקדמות אלו פועלות באמצעות מערכת ניהול מתוחכמת אשר פועלות מרחוק והן מאפשרות התנהלות נוחה בקטגוריות השונות של תפעול ומחשוב. מערך שליטה ובקרה פועל כל העת באופן רוחבי כדי לפקח על כל מה שקורה במערכת ולוודא שהכול פועל באופן תקין.

היערכות טכנית בשטח 

כל התשתיות הקיימות הן בתחום התקשורת והן בתחום החשמל, אינן ערוכות לתוספת של עמדות טעינה לרכבים חשמליים. במסגרת ההיערכות הכוללת מזמינים חיבור לחשמל, או לחלופין מגדילים את נפח אספקת החשמל, אם הקיבולת הנוכחית אינה מספיקה עבור המערך החדש.

העלויות הכספיות של הכנת השטח עבור התקנת עמדות טעינה, משולמות על ידי חברת השירות שמנהלת פרויקט זה מתחילתו ועד סופו. בתום הכנת התשתיות והפעלת המערכת, חברת השירות ממשיכה ללוות את מערך עמדות הטעינה והטכנאים מגיעים אחת לתקופה ובוחנים את כל אחת מהעמדות, את מערך התשתיות וכל צורך נוסף וזאת כדי לוודא שהעמדות פועלות באופן נכון ובטיחותי. 

שיטת ניהול חכמה של עמדות הטעינה 

עמדות טעינה לרכבים חשמליים פועלות ביום יום באמצעות מערכת ניהול חכמה אשר פועלת מרחוק ומאפשרת לנהגים לבצע את הטעינה בדרך קלילה ונוחה. המערכת מעניקה גם את מלוא המערכת הפיננסית לביצוע התשלומים על פי הצריכה האישית. אם מדובר בבניין מגורים משותף, הכספים מועברים לוועד הבית כדי ליצור כיסוי כספי לחיוב הגבוה מהממוצע וכדי שהתשלומים לחברת החשמל יבוצעו במועד. 

החשיבות של פוליסת ביטוח

הקמה של מערך מסוג זה הוא פרויקט יקר ולכן קיימת חשיבות גבוהה לשמור עליו כדי שלא יינזק. כדי ליצור מעטפת מלאה, מממנת חברת השירות גם פוליסת ביטוח, אשר מכסה כל תרחיש אפשרי ומעניקה ללקוחות כיסוי על פי תנאי הפוליסה.